Solární nabíječka je nejlepší přítel na cesty.
Jste zde: Úvod > Zpravodajství > Blues Alive - to jsou i jam sessiony
Šumperk - Muzikanti zabalí nástroje a odeberou se na hotel, posluchači o půlnoci zalehnou a těší se na další festivalový příděl. Jinde běžné, v Šumperku vyloučené.
Během Blues Alive se totiž obě skupiny zřejmě řídí heslem „škoda každé ztracené hodiny“ a jakmile skončí hlavní večerní program, veselí pokračuje v šumperských barech až do rána.
Dlouholetá tradice nevzala za své ani letos a krátce po závěrečném akordu Paula Lamba and The King Snakes vypukly noční jam sessiony hned na třech různých „štacích“.
Ve foyer Domu kultury odehrál své druhé páteční vystoupení Charlie Slavik a St. Johnny Band, zatímco osazenstvo klubu Music Machine důkladně roztancovali a rozezpívali maďarští Jack Cannon.
Doslova našlapáno pak bylo v Pivnici Holba, dříve známé jako U Dřevařů. Skupina Dan Hot Drum and Blues Band se zasloužila o báječnou atmosféru, kterou si přímo na místě užíval se svými spoluhráči a stovkami dalších návštěvníků rovněž samotný Paul Lamb.
Zvláštní zpravodaj Jan Pokorný pro Šumperský a jesenický Deník
V pátek 14. listopadu přivítá Šumperk na úvodním večeru tradiční Blues Alive, první koncert je věnovaný bluesové legendě Muddymu Watersovi.
13. 11. 2014 | Blues Alive | celý článek
Navštivte nově vybudovanou expozici Čarodějnické procesy v tzv. Geschaderově domě a seznamte se s částí historie města Šumperka.
30. 6. 2010 | Turistické zpravodajství | celý článek
Líbí se vám tyto stránky? Dejte o nich vědět. Vyberte si z několika možností podpory.
ČAS POD PSA 11. 4. 2021 19:00 | Divadlo | Mohelnické kulturní centrum s.r.o.
DÍVČÍ VÁLKA 16. 4. 2021 19:00 | Divadlo | Mohelnické kulturní centrum s.r.o.
KŘEST NOVÉ KNIHY PANA MILANA VALENTY 21. 4. 2021 18:00 | Přednášky | Galerie Lautner Mohelnice
MIROSLAV DONUTIL - NA KUS ŘEČI 25. 4. 2021 19:00 | Divadlo | Mohelnické kulturní centrum s.r.o.
"NA PLNÝ COOLE" 5. 5. 2021 19:00 | Divadlo | Mohelnické kulturní centrum s.r.o.
Malujeme kamínky s mikroregionem 15. 12. 2020 - 31. 3. 2021 | Ostatní akce | 333. kilometr řeky Moravy
VIRTUÁLNÍ UNIVERZITA TŘETÍHO VĚKU 3. 2. 2021 - 14. 4. 2021 | Kurzy | Mohelnické kulturní centrum s.r.o.
Mohelnická čtenářská šifra 1. 3. 2021 - 15. 4. 2021 | Ostatní akce | Město Mohelnice
Poslední hrnčíři v Lošticích - on-line 18. 2. 2021 - 13. 6. 2021 | Výstavy | Památník Adolfa Kašpara Loštice
FITNES DANCE 9. 9. 2020 - 23. 6. 2021 | Sportovní akce | Mohelnické kulturní centrum s.r.o.
Využijte náš RSS kanál. Sledujte nás na síti Twitter nebo se staňte fanoušky naší stránky na Facebooku. Vše je zdarma.
Zdroj: In-počasí
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem
Provozovatel: ASI informační technologie s. r. o. | tvorba webových stránek & SEO Užitečnýweb.cz
O projektu | Kontakty | Reklama | Jak přidat svou firmu | Jak přidat svůj obsah |
RSS | Mapa stránek